Vlasový šampón Rakytník - Revitalizácia a výživa vlasov

NA REVITALIZÁCIU A VÝŽIVU VLASOV pre všetky typy vlasov Rakytník vynikajúco prispieva k obnove a posilneniu vlasov. Extrakt z rakytníka podporuje regeneráciu pokožky hlavy a vďaka vysokému obsahu vitamínov poskytuje vlasom výživu, vitalitu, odolnosť a prirodzený lesk. Jemné prírodné zložky v šampónoch od Natava Bio sú navrhnuté tak, aby sa šetrne starali o vašu vlasovú pokožku a vlasy, čím umožňujú ich používanie na dennodennej báze. V receptúre šampónov nájdete tiež panthenol a pšeničný proteín, ktoré zaručujú, že vlasy zostanú jemné a plné výživy. Panthenol má priaznivý vplyv na vlasy a pokožku hlavy. Poskytuje vlasom objem, vytvára na nich ochrannú vrstvu, zabraňuje ich vysúšaniu a zaisťuje potrebnú hydratáciu. To umožňuje lepšie rozčesávanie vlasov a znižuje ich lámavosť a štiepenie. Proteín z pšenice pozitívne ovplyvňuje vzhľad vlasov, poskytuje im prirodzený lesk, objem, hydratáciu a vitalitu, a zároveň podporuje regeneráciu vlasov aj vlasovej pokožky. Produktová línia Natava Bio ponúka optimálnu starostlivosť o vlasy. Obsahuje rastlinné extrakty, ktoré vašim vlasom poskytujú prirodzenú silu. Natava Bio spája energiu prírody prostredníctvom bylinných extraktov bio kvality s najnovšími vedeckými poznatkami. Je charakteristická vysokou kvalitou prírodných certifikovaných ingrediencií, ktoré sú získavané z ekologického poľnohospodárstva alebo certifikovaného zberu v prírode. Zloženie Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Coco-Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Hippophae Rhamnoides Extract, Panthenol, Sodium Benzoate, Parfum, Hydrolyzed Wheat Protein, Potassium Sorbate, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Biosaccharide Gum-1, Pyrus Malus Fruit Extract.

Kód: 8596048006507 Tekuté šampóny

Objem: 250ml


ks
skladom

skladom

6,20 €

Popis produktu

NA REVITALIZÁCIU A VÝŽIVU VLASOV

pre všetky typy vlasov


Rakytník vynikajúco prispieva k obnove a posilneniu vlasov. Extrakt z rakytníka podporuje regeneráciu pokožky hlavy a vďaka vysokému obsahu vitamínov poskytuje vlasom výživu, vitalitu, odolnosť a prirodzený lesk.

Jemné prírodné zložky v šampónoch od Natava Bio sú navrhnuté tak, aby sa šetrne starali o vašu vlasovú pokožku a vlasy, čím umožňujú ich používanie na dennodennej báze.

V receptúre šampónov nájdete tiež panthenol a pšeničný proteín, ktoré zaručujú, že vlasy zostanú jemné a plné výživy.


Panthenol má priaznivý vplyv na vlasy a pokožku hlavy. Poskytuje vlasom objem, vytvára na nich ochrannú vrstvu, zabraňuje ich vysúšaniu a zaisťuje potrebnú hydratáciu. To umožňuje lepšie rozčesávanie vlasov a znižuje ich lámavosť a štiepenie.

Proteín z pšenice pozitívne ovplyvňuje vzhľad vlasov, poskytuje im prirodzený lesk, objem, hydratáciu a vitalitu, a zároveň podporuje regeneráciu vlasov aj vlasovej pokožky.

Produktová línia Natava Bio ponúka optimálnu starostlivosť o vlasy. Obsahuje rastlinné extrakty, ktoré vašim vlasom poskytujú prirodzenú silu. Natava Bio spája energiu prírody prostredníctvom bylinných extraktov bio kvality s najnovšími vedeckými poznatkami. Je charakteristická vysokou kvalitou prírodných certifikovaných ingrediencií, ktoré sú získavané z ekologického poľnohospodárstva alebo certifikovaného zberu v prírode.


Zloženie

Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Coco-Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Hippophae Rhamnoides Extract, Panthenol, Sodium Benzoate, Parfum, Hydrolyzed Wheat Protein, Potassium Sorbate, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Biosaccharide Gum-1, Pyrus Malus Fruit Extract.


Krajina pôvodu

Česká republika.Výrobca
NATAVA
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.