Vonné tyčinky Namaste India - 7-Archanielov

MASALA 7 ARCHANGELS: Archanjeli sú anjeli, ktorí na nás dozerajú-  tým je inšpirovaná vôňa Vonnýh tyčiniek 7 Archajelov. Hlavnou zložkou je olej z nepálskej vysokej  trávy zvanej Vetivert, ktorý je extrahovaný zo stebiel a koreňov tejto rastliny. Vetivert sa používa v parfémoch pre svoju cistrusovo-korenistú arómu so sladkým kvetinovým podtónom. Ajurvéda používa Vetivert na posilnenie, ale  aj ako pomoc pri bolestiach hlavy. Prináša úľavu pri nervovom napätí a vyčerpaní. Doba horenia: cca 30 minút Obsah balenia: 15 g tyčiniek (cca 8-10 kusov) NAMASTE' INDIA, ktorú v roku 1956 založil PV Subbaiah Chetty v Chintamani blízko Bangalore, sa v priebehu rokov preslávila svojími kvalitnými vonnými tyčinkami masala vyrobených z autentických a prírodných zložiek, pričom dodržiava tradičné metódy a zároveň dbá na životné prostredie. Ich široká škála vonných tyčiniek najvyššej kvality s intenzívnymi vôňami je zabalená do inovatívnych a farebne atraktívnych obalov.

Kód: 8906006494404 Vonné tyčinky NAMASTE INDIA

Hmotnosť 15 g


ks
skladom

skladom

2,50 €

Popis produktu

MASALA 7 ARCHANGELS: Archanjeli sú anjeli, ktorí na nás dozerajú-  tým je inšpirovaná vôňa Vonnýh tyčiniek 7 Archajelov. Hlavnou zložkou je olej z nepálskej vysokej  trávy zvanej Vetivert, ktorý je extrahovaný zo stebiel a koreňov tejto rastliny. Vetivert sa používa v parfémoch pre svoju cistrusovo-korenistú arómu so sladkým kvetinovým podtónom. Ajurvéda používa Vetivert na posilnenie, ale  aj ako pomoc pri bolestiach hlavy. Prináša úľavu pri nervovom napätí a vyčerpaní.

Doba horenia: cca 30 minút

Obsah balenia: 15 g tyčiniek (cca 8-10 kusov)


NAMASTE' INDIA, ktorú v roku 1956 založil PV Subbaiah Chetty v Chintamani blízko Bangalore, sa v priebehu rokov preslávila svojími kvalitnými vonnými tyčinkami masala vyrobených z autentických a prírodných zložiek, pričom dodržiava tradičné metódy a zároveň dbá na životné prostredie. Ich široká škála vonných tyčiniek najvyššej kvality s intenzívnymi vôňami je zabalená do inovatívnych a farebne atraktívnych obalov.


Spôsob použitia

Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote a mimo dosahu vlhkosti.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Dávajte pozor, aby popol padal na nehorľavý povrch (popolník alebo držiak na vonné tyčinky). Nie je určené na konzumáciu.


Krajina pôvodu

India.Výrobca
Namaste India
Spôsob použitia

Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote a mimo dosahu vlhkosti.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Dávajte pozor, aby popol padal na nehorľavý povrch (popolník alebo držiak na vonné tyčinky). Nie je určené na konzumáciu.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.