Vonné tyčinky Tales of India - Maharani Dream

KARMAROMA Indické vonné tyčinky Tales of India - Maharani Dream je inšpirované minulou érou maharadžov plnej bohatstva a rafinovanosti. Vyznačuje sa bohatou zmesou tropických kvetov, ktorým dominuje vznešená tuberóza a jemný jazmín. India je staroveká krajina tajomstiev, romantiky, intríg a vznešenosti, ktorá fascinuje a uchvacuje generácie cestovateľov. Je domovom mnohých majestátnych palácov, ktoré zapaľujú nostalgiu po časoch minulých. MAHARANI DREAM: bohatá zmes tropických kvetov, dominuje majestátna tuberóza a vzácny jazmín. Doba horenia: cca 30 minút Obsah balenia: 15 g tyčiniek (cca 8-10 kusov) Inšpirované bohatou kultúrou, históriou a tradičnými postupmi Indie. "Tales of India" sa snaží zachytiť atmosféru a exotiku Indie cez svoje vonné zložky a vône. Produkty tejto značky sú ručne vyrábané a starostlivo zabalené, aby poskytovali autentický zážitok z Indie. Rad vôní KARMAROMA sa zameriava na tropické kvetinové tóny. Masala je zmes korenín a bylín, ktorá je charakteristická pre indickú kultúru. Táto aromatická zmes sa skladá z rôznych korenín, ako je kardamóm, škorica, koriander, klinčeky a ďalšie. Používaná na výrobu vonných tyčiniek a iných aromaterapeutických produktov, ktoré pomáhajú uvoľniť sa a harmonizovať myseľ a telo.

Kód: 8901684615783 Vonné tyčinky TALES OF INDIA

Hmotnosť 15 g


ks
skladom

skladom

2,50 €

Popis produktu

KARMAROMA Indické vonné tyčinky Tales of India - Maharani Dream je inšpirované minulou érou maharadžov plnej bohatstva a rafinovanosti. Vyznačuje sa bohatou zmesou tropických kvetov, ktorým dominuje vznešená tuberóza a jemný jazmín.

India je staroveká krajina tajomstiev, romantiky, intríg a vznešenosti, ktorá fascinuje a uchvacuje generácie cestovateľov. Je domovom mnohých majestátnych palácov, ktoré zapaľujú nostalgiu po časoch minulých.

MAHARANI DREAM: bohatá zmes tropických kvetov, dominuje majestátna tuberóza a vzácny jazmín.

Doba horenia: cca 30 minút

Obsah balenia: 15 g tyčiniek (cca 8-10 kusov)


Inšpirované bohatou kultúrou, históriou a tradičnými postupmi Indie. "Tales of India" sa snaží zachytiť atmosféru a exotiku Indie cez svoje vonné zložky a vône. Produkty tejto značky sú ručne vyrábané a starostlivo zabalené, aby poskytovali autentický zážitok z Indie. Rad vôní KARMAROMA sa zameriava na tropické kvetinové tóny.

Masala je zmes korenín a bylín, ktorá je charakteristická pre indickú kultúru. Táto aromatická zmes sa skladá z rôznych korenín, ako je kardamóm, škorica, koriander, klinčeky a ďalšie. Používaná na výrobu vonných tyčiniek a iných aromaterapeutických produktov, ktoré pomáhajú uvoľniť sa a harmonizovať myseľ a telo.


Spôsob použitia

Vonnú tyčinku umiestnite do stojana na to určenom. Potom tyčinku zapáľte a nechajte na krátku chvíľu rozhorieť. Oheň pohybom ruky zhasnite a tyčinku nechajte iba tlieť. Ak nechcete použiť celú tyčinku, môžete ju počas tlenia zhasnúť pritlačením tlejúcej koncovej časti o nehorľavú podložku.


Krajina pôvodu

India.Výrobca
Hari Darshan
Spôsob použitia

Vonnú tyčinku umiestnite do stojana na to určenom. Potom tyčinku zapáľte a nechajte na krátku chvíľu rozhorieť. Oheň pohybom ruky zhasnite a tyčinku nechajte iba tlieť. Ak nechcete použiť celú tyčinku, môžete ju počas tlenia zhasnúť pritlačením tlejúcej koncovej časti o nehorľavú podložku.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.