Vonné tyčinky Tales of India - Masala Chai

KARMAROMA Indické vonné tyčinky Tales of India - Masala Chai. V Indii je čaj viac ako len šálka čaju na začiatok dňa – hustý sladký nápoj je neoddeliteľnou súčasťou rytmu života. Osviežujúce a hlboko uspokojujúce. Chai nesie vôňu nostalgie, akoby sa do nápoja vliala minulosť. Tento horúci, sladký, mliečny čaj s hrejivým korením a zázvorom mnohým prináša spomienky na lenivé zimné rána a dlhé rozhovory v daždivé popoludnia. MASALA CHAI:  korenistá chuť škorice, klinčekov, zázvoru a kardamónu. Doba horenia: cca 30 minút Obsah balenia: 15 g tyčiniek (cca 8-10 kusov) Inšpirované bohatou kultúrou, históriou a tradičnými postupmi Indie. "Tales of India" sa snaží zachytiť atmosféru a exotiku Indie cez svoje vonné zložky a vône. Produkty tejto značky sú ručne vyrábané a starostlivo zabalené, aby poskytovali autentický zážitok z Indie. Rad vôní KARMAROMA sa zameriava na tropické kvetinové tóny. Masala je zmes korenín a bylín, ktorá je charakteristická pre indickú kultúru. Táto aromatická zmes sa skladá z rôznych korenín, ako je kardamóm, škorica, koriander, klinčeky a ďalšie. Používaná na výrobu vonných tyčiniek a iných aromaterapeutických produktov, ktoré pomáhajú uvoľniť sa a harmonizovať myseľ a telo.

Kód: 8901684615752 Vonné tyčinky TALES OF INDIA

Hmotnosť 15 g


ks
skladom

skladom

2,50 €

Popis produktu

KARMAROMA Indické vonné tyčinky Tales of India - Masala Chai. V Indii je čaj viac ako len šálka čaju na začiatok dňa – hustý sladký nápoj je neoddeliteľnou súčasťou rytmu života. Osviežujúce a hlboko uspokojujúce.

Chai nesie vôňu nostalgie, akoby sa do nápoja vliala minulosť. Tento horúci, sladký, mliečny čaj s hrejivým korením a zázvorom mnohým prináša spomienky na lenivé zimné rána a dlhé rozhovory v daždivé popoludnia.

MASALA CHAI:  korenistá chuť škorice, klinčekov, zázvoru a kardamónu.

Doba horenia: cca 30 minút

Obsah balenia: 15 g tyčiniek (cca 8-10 kusov)


Inšpirované bohatou kultúrou, históriou a tradičnými postupmi Indie. "Tales of India" sa snaží zachytiť atmosféru a exotiku Indie cez svoje vonné zložky a vône. Produkty tejto značky sú ručne vyrábané a starostlivo zabalené, aby poskytovali autentický zážitok z Indie. Rad vôní KARMAROMA sa zameriava na tropické kvetinové tóny.

Masala je zmes korenín a bylín, ktorá je charakteristická pre indickú kultúru. Táto aromatická zmes sa skladá z rôznych korenín, ako je kardamóm, škorica, koriander, klinčeky a ďalšie. Používaná na výrobu vonných tyčiniek a iných aromaterapeutických produktov, ktoré pomáhajú uvoľniť sa a harmonizovať myseľ a telo.


Spôsob použitia

Vonnú tyčinku umiestnite do stojana na to určenom. Potom tyčinku zapáľte a nechajte na krátku chvíľu rozhorieť. Oheň pohybom ruky zhasnite a tyčinku nechajte iba tlieť. Ak nechcete použiť celú tyčinku, môžete ju počas tlenia zhasnúť pritlačením tlejúcej koncovej časti o nehorľavú podložku.


Krajina pôvodu

India.Výrobca
Hari Darshan
Spôsob použitia

Vonnú tyčinku umiestnite do stojana na to určenom. Potom tyčinku zapáľte a nechajte na krátku chvíľu rozhorieť. Oheň pohybom ruky zhasnite a tyčinku nechajte iba tlieť. Ak nechcete použiť celú tyčinku, môžete ju počas tlenia zhasnúť pritlačením tlejúcej koncovej časti o nehorľavú podložku.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.