Djembe Indonézia Premium Mahagón 40cm

Tieto djembe bubny boli ručne vyrobené z jedného kusu mahagónového dreva. Sú ošetrené olejom. Vyznačujú sa plným zvukovým spektrom. Djembe sú vyrobené v Indonézii ale v dostatočnej kvalite tak aby bolo považované za hudobný nástroj. Lacné djembe z Indonézie, ktoré sa Vám ihneď rozladia a dajú sa použiť iba ako dekorácia u nás nenájdete. Tento Terré Djembe bubon je vhodný pre začiatočníkov a pre deti alebo ako cestové djembe. Vďaka jeho malej veľkosti viete naň hrať aj pod pažou.  Výška: 40 cm, Priemer: 19-21 cm, Váha: 2,00 kg S výberom djembe bubna Vám radi poradíme. V našej ponuke nájdete široký sortiment od lacnejších djembe až po profesionálne djembe. Každý Djembe bubon odíde od nás naladený a všetky djembe bubny prejdú rukami nášho odborného garanta Jána Petroviča z projektu Bubnovanie v kruhu, ktorý sa venuje bubnovaniu už viac ako 12 rokov. Ku každému djembe bubnu Vám dodáme poukaz na workshop bubnovania alebo 10% zľavu na stále kurzy bubnovania, ktoré sa konajú v rôznych mestách Slovenska a v Čechách. Kontakt: Ján Petrovič workshopy, kurzy bubnovania, teambuildingy, predaj a servis bubnov +421 951 891 719, bubnovanievkruhu@gmail.com facebook.com/bubnovanievkruhu

Kód: 4260118585493 Malé a stredné Djembe 25-50cmks
Skladom do 5 dní

Skladom do 5 dní

59,00 €

Popis produktu

Tieto djembe bubny boli ručne vyrobené z jedného kusu mahagónového dreva. Sú ošetrené olejom. Vyznačujú sa plným zvukovým spektrom. Djembe sú vyrobené v Indonézii ale

v dostatočnej kvalite tak aby bolo považované za hudobný nástroj. Lacné djembe z Indonézie, ktoré sa Vám ihneď rozladia a dajú sa použiť iba ako dekorácia u nás nenájdete.

Tento Terré Djembe bubon je vhodný pre začiatočníkov a pre deti alebo ako cestové djembe. Vďaka jeho malej veľkosti viete naň hrať aj pod pažou. 

Výška: 40 cm, Priemer: 19-21 cm, Váha: 2,00 kgS výberom djembe bubna Vám radi poradíme. V našej ponuke nájdete široký sortiment od lacnejších djembe až po profesionálne djembe.

Každý Djembe bubon odíde od nás naladený a všetky djembe bubny prejdú rukami nášho odborného garanta Jána Petroviča z projektu Bubnovanie v kruhu, ktorý sa venuje bubnovaniu už viac ako 12 rokov. Ku každému djembe bubnu Vám dodáme poukaz na workshop bubnovania alebo 10% zľavu na stále kurzy bubnovania, ktoré sa konajú v rôznych mestách Slovenska a v Čechách.

Kontakt:

Ján Petrovič

workshopy, kurzy bubnovania, teambuildingy, predaj a servis bubnov

+421 951 891 719, bubnovanievkruhu@gmail.com

facebook.com/bubnovanievkruhuVýrobca
Authentic
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.