Čínsky prvok KOV prírodný esenciálny olej Ťuli a Ťuli

Zmes esenciálnych olejov inšpirovanú čínskym prvkom Kov. Táto harmonická kombinácia esenciálnych olejov prináša do vášho prostredia silu, jasnosť a odhodlanie. Olej posilňuje váš vnútorný kovový charakter, pomáha vám prekonať prekážky a dosiahnuť ciele. Cypruštek (Cupressus Sempervirens) je prvou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Jeho svieža a drevitá aróma prináša do vášho prostredia pocit stability a vytrvalosti, charakteristický pre prvok Kov. Esenciálny olej cyprušteka podporuje vytrvalosť a schopnosť prekonať výzvy. Eukalyptus (Eucalyptus Globulus) dodáva zmesi osviežujúcu a povzbudivú arómu. Tento esenciálny olej podporuje jasnosť mysle a mentálnu energiu, čo je dôležité pre rozhodovanie a riešenie problémov. Kadidlo (Boswellia Serrata) je ďalšou dôležitou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Jeho hrejivá a drevitá aróma podporuje vnútornú silu a sebadôveru. Esenciálny olej kadidla je známy svojimi upokojujúcimi vlastnosťami, čo vám pomáha byť stredobodom a zachovať si svoj pokoj. Levanduľa (Lavandula Officinalis) prináša do zmesi upokojujúcu a relaxačnú arómu. Tento esenciálny olej podporuje rovnováhu a harmóniu, čím pomáha zmierňovať stres a nervozitu. Limetka (Citrus Aurantifolia) dodáva zmesi sviežu a osviežujúcu vôňu. Tento esenciálny olej podporuje pozitívnu náladu a vitalitu, čo je dôležité pre vyrovnanosť a odhodlanie. Mäta pieporná (Mentha Arvensis) je osviežujúca a podávajúca aróma prináša do vášho prostredia energiu a stimuláciu. Esenciálny olej mäty piepornej podporuje ostražitosť a koncentráciu, čo vám umožní byť pozorní a zameraní na vaše ciele. Môže pomôcť na posilnenie vašich silných stránok a kontrolovať vaše slabé stránky. Silné stránky: Ambiciózny, súťaživý, nezávislý, rozhodný, disciplinovaný, sústredený a etický. Slabé stránky: Komunikácia, tvrdohlavý, nerozumný, odsudzujúci a bezohľadný. Roky živla KOV:  1930/31, 1940/41, 1950/51, 1960/61, 1970/71, 1980/81, 1990/91, 2000/01, 2010/11, 2020/21, 2030/31 Nech vás "Čínsky prvok Kov prírodný esenciálny olej" posilní a podporí vo vašej odhodlanosti a vytrvalosti. Prineste si do svojho každodenného života dávku sily a jasnosti s touto jedinečnou esenciálnou zmesou, ktorá vás posilní vo vašom osobnom a duchovnom rozvoji.

Kód: 8586021852849 Zmesiks
skladom

skladom

9,30 €

Popis produktu

Zmes esenciálnych olejov inšpirovanú čínskym prvkom Kov. Táto harmonická kombinácia esenciálnych olejov prináša do vášho prostredia silu, jasnosť a odhodlanie. Olej posilňuje váš vnútorný kovový charakter, pomáha vám prekonať prekážky a dosiahnuť ciele.

Cypruštek (Cupressus Sempervirens) je prvou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Jeho svieža a drevitá aróma prináša do vášho prostredia pocit stability a vytrvalosti, charakteristický pre prvok Kov. Esenciálny olej cyprušteka podporuje vytrvalosť a schopnosť prekonať výzvy.

Eukalyptus (Eucalyptus Globulus) dodáva zmesi osviežujúcu a povzbudivú arómu. Tento esenciálny olej podporuje jasnosť mysle a mentálnu energiu, čo je dôležité pre rozhodovanie a riešenie problémov.

Kadidlo (Boswellia Serrata) je ďalšou dôležitou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Jeho hrejivá a drevitá aróma podporuje vnútornú silu a sebadôveru. Esenciálny olej kadidla je známy svojimi upokojujúcimi vlastnosťami, čo vám pomáha byť stredobodom a zachovať si svoj pokoj.

Levanduľa (Lavandula Officinalis) prináša do zmesi upokojujúcu a relaxačnú arómu. Tento esenciálny olej podporuje rovnováhu a harmóniu, čím pomáha zmierňovať stres a nervozitu.

Limetka (Citrus Aurantifolia) dodáva zmesi sviežu a osviežujúcu vôňu. Tento esenciálny olej podporuje pozitívnu náladu a vitalitu, čo je dôležité pre vyrovnanosť a odhodlanie.

Mäta pieporná (Mentha Arvensis) je osviežujúca a podávajúca aróma prináša do vášho prostredia energiu a stimuláciu. Esenciálny olej mäty piepornej podporuje ostražitosť a koncentráciu, čo vám umožní byť pozorní a zameraní na vaše ciele.


Môže pomôcť na posilnenie vašich silných stránok a kontrolovať vaše slabé stránky.

Silné stránky: Ambiciózny, súťaživý, nezávislý, rozhodný, disciplinovaný, sústredený a etický.

Slabé stránky: Komunikácia, tvrdohlavý, nerozumný, odsudzujúci a bezohľadný.


Roky živla KOV:  1930/31, 1940/41, 1950/51, 1960/61, 1970/71, 1980/81, 1990/91, 2000/01, 2010/11, 2020/21, 2030/31


Nech vás "Čínsky prvok Kov prírodný esenciálny olej" posilní a podporí vo vašej odhodlanosti a vytrvalosti. Prineste si do svojho každodenného života dávku sily a jasnosti s touto jedinečnou esenciálnou zmesou, ktorá vás posilní vo vašom osobnom a duchovnom rozvoji.Spôsob použitia

Pridajte 5-7 kvapiek (0,3 ml) do vody v difúzore

Pridajte 10 kvapiek (0,5 ml) do 15-25 ml nosného oleja na použitie pri masáži.

Pridajte 2-12 kvapiek do kúpeľa.

Nikdy nepoužívajte čisté oleje na pokožku bez riedenia, nikdy nepoužívajte vnútorne, držte mimo dosahu detí a očí, vždy skontrolujte, či sa nevyskytujú nejaké zdravotné problémy, ktoré by mohli spôsobiť problém. Ak máte nejaké pochybnosti, vyhľadajte pomoc.

Dôležitá poznámka : Uvedené informácie slúžia len na vzdelávacie účely.


Zloženie

Cupressus Sempervirens, 100% prírodný esenciálny olej eukalyptus, Boswellia Serrata Oil , 100% prírodný esenciálny olej levanduľa, Citrus Aurantifolia Oil.Výrobca
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.
INGREDIENTS

Cupressus Sempervirens, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Boswellia Serrata Oil , Lavandula Angustifolia Oil (Geraniol, Limonene, Linalool), Citrus Aurantifolia Oil.


Spôsob použitia

Pridajte 5-7 kvapiek (0,3 ml) do vody v difúzore

Pridajte 10 kvapiek (0,5 ml) do 15-25 ml nosného oleja na použitie pri masáži.

Pridajte 2-12 kvapiek do kúpeľa.

Nikdy nepoužívajte čisté oleje na pokožku bez riedenia, nikdy nepoužívajte vnútorne, držte mimo dosahu detí a očí, vždy skontrolujte, či sa nevyskytujú nejaké zdravotné problémy, ktoré by mohli spôsobiť problém. Ak máte nejaké pochybnosti, vyhľadajte pomoc.

Dôležitá poznámka : Uvedené informácie slúžia len na vzdelávacie účely.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Citral
Citral je bezfarebný alebo bledý terpenoid so silnou sviežou vôňou citrónovej kôry. Prirodzene sa vyskytuje najmä éterických olejoch z citrusov a citrónovej trávy.
Coumarin
Kumarín je bezfarebná kvapalina Je prirodzene sa vyskytujúca látka v esenciálnych olejoch. Má antimykotické účinky. Nie je vhodný pre deti tehotné ženy a citlivých ľudí.
Geraniol
Geraniol je prírodná bezfarebná látka, ktorá sa vyskytuje v širokom spektre éterických olejov. Má sladkú kvetinovú vôňu, ktorá je podobná vôni ruže.
Linalool
Linalool je molekula, ktorá je prirodzene prítomná takmer vo všetkých éterických olejoch, v menšej či väčšej koncetrácii. Je to bezfarebná zlúčenina, so sviežou sladkou kvetinovou vôňou.
Limonene
Limonén patrí do rodiny monoterpénových karbidov a je to molekula s vôňou citróna a pomaranča. Limonén je prirodzenou súčasťou niektorých rastlín, stromov, ovocia a zeleniny (najmä citrusových plodov).