Citrón prírodný esenciálny olej

100% esenciálny olej (silica) Citrón má osviežujúcu a oživujúcu vôňu, ktorá rozjasňuje ducha a očisťuje myseľ. Je silným antioxidantom, stimuluje tvorbu bielych krviniek, zvyšuje produkciu lymfocytov a tým podporuje imunitný systém. Citrónový esenciálny olej má osviežujúcu vôňu, o ktorej sa predpokladá, že stimuluje pečeň a má mierne utišujúce účinky. ÚČINKY Všeobecné energizujúcioživujúci Starostlivosť o pokožku posilňuje nechty a vlasyneutralizuje mikróby a plesneznižuje stratu vlhkostiobnovuje žilovú cirkuláciupodporuje hojenie tkanívodpudzuje hmyzznižuje začervenanieznižuje opuchreguluje nadmernú tvorbu mazuUrčené pre: mastnú pokožku, akné, koperóznu kožu, kŕčové žily, celulitídu Imunitný systém neutralizuje mikróbyzmierňuje svalové napätiezmierňuje bolesti hlavy spôsobené preťažením Dýchací systém stimuluje priedušky Obehový systém priaznivo pôsobí na voľný tok krvipomáha zmierniť stres Nervový systém povznášajúcizlepšuje náladuznižuje duševnú únavučistí myseľzvyšuje koncentráciu Energetika Citrónový olej má "vysoké vibrácie", ktoré môžu zdvihnúť ducha a prekonať duševnú únavu. Citrónový olej veľmi dobre uvoľňuje myseľ a hovorí sa, že pomáha pri rozhodovacom procese bez toho, aby nadhodnocoval myseľ. Môže byť veľmi upokojujúci pre tých, ktorí sú emočne preťažení.Spolu s ružovým olejom môže pomôcť otvoriť srdce tým, že zmierni obavy z emocionálnej angažovanosti.  BEZPEČNOSŤ Všeobecne netoxický, nedráždivý. Senzitivita sa môže vyskytnúť u niektorých ľudí. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii. Citrónový esenciálny olej spolu s ostatnými citrusmi je fotosenzitívny, preto ho nepoužívajte na pokožku, ktorá bude vystavená slnečnému žiareniu alebo UV žiareniu po dobu 72 hodín po aplikácii. Pri tehotenstve a dojčení sa odporúča konzultácia s lekárom.

Kód: 8586021852214 Do sauny

Objem: 10 ml


ks
skladom

skladom

6,90 €

Popis produktu

100% esenciálny olej (silica) Citrón má osviežujúcu a oživujúcu vôňu, ktorá rozjasňuje ducha a očisťuje myseľ. Je silným antioxidantom, stimuluje tvorbu bielych krviniek, zvyšuje produkciu lymfocytov a tým podporuje imunitný systém. Citrónový esenciálny olej má osviežujúcu vôňu, o ktorej sa predpokladá, že stimuluje pečeň a má mierne utišujúce účinky.

ÚČINKY

Všeobecné

energizujúci
oživujúci

Starostlivosť o pokožku

posilňuje nechty a vlasy
neutralizuje mikróby a plesne
znižuje stratu vlhkosti
obnovuje žilovú cirkuláciu
podporuje hojenie tkanív
odpudzuje hmyz
znižuje začervenanie
znižuje opuch
reguluje nadmernú tvorbu mazu
Určené pre: mastnú pokožku, akné, koperóznu kožu, kŕčové žily, celulitídu

Imunitný systém

neutralizuje mikróby
zmierňuje svalové napätie
zmierňuje bolesti hlavy spôsobené preťažením

Dýchací systém

stimuluje priedušky

Obehový systém

priaznivo pôsobí na voľný tok krvi
pomáha zmierniť stres

Nervový systém

povznášajúci
zlepšuje náladu
znižuje duševnú únavu
čistí myseľ
zvyšuje koncentráciu

Energetika

Citrónový olej má "vysoké vibrácie", ktoré môžu zdvihnúť ducha a prekonať duševnú únavu. Citrónový olej veľmi dobre uvoľňuje myseľ a hovorí sa, že pomáha pri rozhodovacom procese bez toho, aby nadhodnocoval myseľ. Môže byť veľmi upokojujúci pre tých, ktorí sú emočne preťažení.
Spolu s ružovým olejom môže pomôcť otvoriť srdce tým, že zmierni obavy z emocionálnej angažovanosti. 

BEZPEČNOSŤ

Všeobecne netoxický, nedráždivý. Senzitivita sa môže vyskytnúť u niektorých ľudí. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii. Citrónový esenciálny olej spolu s ostatnými citrusmi je fotosenzitívny, preto ho nepoužívajte na pokožku, ktorá bude vystavená slnečnému žiareniu alebo UV žiareniu po dobu 72 hodín po aplikácii. Pri tehotenstve a dojčení sa odporúča konzultácia s lekárom.


Spôsob použitia

Inhalácia

priama inhalácia, difuzér, olejový výparník (aromalampa) 

Pridajte niekoľko kvapiek citrónoveho esenciálneho oleja do aromalampy, aby ste dezinfikovali a aromaticky skrášlili miestnosť. Citrón funguje synergicky na terapeutickej, estetickej a emocionálnej úrovni. 

Telo 

masáž, kompresia, kúpeľ, masť, starostlivosť o pleť 

Citrónový olej pomáha pôsobiť proti tvorbe mazu a lieči akné. Citrón tiež dobre slúži ako repelent proti hmyzu, či už sám alebo v zmesiach.

Vnútorné použitie

Neužívajte vnútorne.


Zloženie

Citrus Limon Peel Oil.


Krajina pôvodu

Taliansko.Výrobca
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.
INGREDIENTS

Citrus Limon Peel Oil.


Spôsob použitia

Inhalácia

priama inhalácia, difuzér, olejový výparník (aromalampa) 

Pridajte niekoľko kvapiek citrónoveho esenciálneho oleja do aromalampy, aby ste dezinfikovali a aromaticky skrášlili miestnosť. Citrón funguje synergicky na terapeutickej, estetickej a emocionálnej úrovni. 

Telo 

masáž, kompresia, kúpeľ, masť, starostlivosť o pleť 

Citrónový olej pomáha pôsobiť proti tvorbe mazu a lieči akné. Citrón tiež dobre slúži ako repelent proti hmyzu, či už sám alebo v zmesiach.

Vnútorné použitie

Neužívajte vnútorne.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Citral
Citral je bezfarebný alebo bledý terpenoid so silnou sviežou vôňou citrónovej kôry. Prirodzene sa vyskytuje najmä éterických olejoch z citrusov a citrónovej trávy.
Limonene
Limonén patrí do rodiny monoterpénových karbidov a je to molekula s vôňou citróna a pomaranča. Limonén je prirodzenou súčasťou niektorých rastlín, stromov, ovocia a zeleniny (najmä citrusových plodov).
Linalool
Linalool je molekula, ktorá je prirodzene prítomná takmer vo všetkých éterických olejoch, v menšej či väčšej koncetrácii. Je to bezfarebná zlúčenina, so sviežou sladkou kvetinovou vôňou.
Odporúča: 100% zákazníkov
Hodnotenie: 100%
Overený zákazník
05.08.2022
Spokojnost
odporúča
Overený zákazník
18.12.2022
Kvalita.
odporúča

Odporúčané produkty