Djembe Bali Premium Mahagón 65cm

Tieto djembe bubny boli ručne vyrobené z jedného kusu mahagónového dreva. Sú ošetrené olejom. Vyznačujú sa plným zvukovým spektrom.  Djembe sú vyrobené na ostrove Bali v Indonézii ale v dostatočnej kvalite tak aby bolo považované za hudobný nástroj. Lacné djembe z Indonézie, ktoré sa Vám ihneď rozladia a dajú sa použiť iba ako dekorácia u nás nenájdete. Výška: 65 cm, Priemer: 30-33 cm, Váha: 6,00 - 6,5kg  S výberom djembe bubna Vám radi poradíme. V našej ponuke nájdete široký sortiment od lacnejších djembe až po profesionálne djembe. Každý Djembe bubon odíde od nás naladený a všetky djembe bubny prejdú rukami nášho odborného garanta Jána Petroviča z projektu Bubnovanie v kruhu, ktorý sa venuje bubnovaniu  už viac ako 15 rokov.  Kontakt: Ján Petrovič workshopy, kurzy bubnovania, teambuildingy, predaj a servis bubnov +421 951 891 719, bubnovanievkruhu@gmail.com www.svetbubnov.sk

Kód: 4260118582881 Veľké Djembeks
skladom

skladom

189,00 €

Popis produktu

Tieto djembe bubny boli ručne vyrobené z jedného kusu mahagónového dreva. Sú ošetrené olejom. Vyznačujú sa plným zvukovým spektrom.  Djembe sú vyrobené na ostrove Bali v Indonézii ale v dostatočnej kvalite tak aby bolo považované za hudobný nástroj.

Lacné djembe z Indonézie, ktoré sa Vám ihneď rozladia a dajú sa použiť iba ako dekorácia u nás nenájdete.

Výška: 65 cm, Priemer: 30-33 cm, Váha: 6,00 - 6,5kg S výberom djembe bubna Vám radi poradíme. V našej ponuke nájdete široký sortiment od lacnejších djembe až po profesionálne djembe.

Každý Djembe bubon odíde od nás naladený a všetky djembe bubny prejdú rukami nášho odborného garanta Jána Petroviča z projektu Bubnovanie v kruhu, ktorý sa venuje bubnovaniu  už viac ako 15 rokov. 

Kontakt:

Ján Petrovič

workshopy, kurzy bubnovania, teambuildingy, predaj a servis bubnov

+421 951 891 719, bubnovanievkruhu@gmail.com

www.svetbubnov.sk


Krajina pôvodu

Bali.Výrobca
Authentic
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.