Petrovič Drums - Djembe Mahagony Premium L Kozia Koža

Prémiové Mahagónové  Djembe od Petrovič Drums . Djembe má krásny tvar a je ručne vyrábané na Slovensku z jedného kusu stredne tvrdého mahagónového dreva. Má krásny zvuk a rozdiely medzi jednotlivými tónami: slap, bass, tón. Pri výrobe sa používajú profesionálne švajčiarske 5,5mm šnúry s jadrom, ktoré majú veľmi nízku rozťažnosť, takže Djembe zostane dlhšie naladené. Tenká až stredne hrubá kozia koža pochádza zo sahelskej kozy z Mali. Je špeciálne vyberaná na použitie pre djembe bubny. Drevo je ošetrené z vonkajšej strany prírodným olejom. Môžte si vybrať farby šnúr podľa týchto farieb.  Výška: 57-61cm Priemer: 27,5-30cm Váha: 4,5-6,5kg Príplatok za 8 mm obruče z leštenej ocele 25 EUR. Príplatok za kožu s previsom 25 EUR Príplatok za dvojité horné šnúry 10 EUR

Kód: 035450 Veľké Djembeks
skladom

skladom

199,00 €

Popis produktu

Prémiové Mahagónové  Djembe od Petrovič Drums .

Djembe má krásny tvar a je ručne vyrábané na Slovensku z jedného kusu stredne tvrdého mahagónového dreva. Má krásny zvuk a rozdiely medzi jednotlivými tónami: slap, bass, tón.

Pri výrobe sa používajú profesionálne švajčiarske 5,5mm šnúry s jadrom, ktoré majú veľmi nízku rozťažnosť, takže Djembe zostane dlhšie naladené.

Tenká až stredne hrubá kozia koža pochádza zo sahelskej kozy z Mali. Je špeciálne vyberaná na použitie pre djembe bubny.

Drevo je ošetrené z vonkajšej strany prírodným olejom.

Môžte si vybrať farby šnúr podľa týchto farieb

Výška: 57-61cm

Priemer: 27,5-30cm

Váha: 4,5-6,5kg

Príplatok za 8 mm obruče z leštenej ocele 25 EUR.

Príplatok za kožu s previsom 25 EUR

Príplatok za dvojité horné šnúry 10 EURSpôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.