Šamanský bubon 40cm - kozia koža so srsťou

Šamanský bubon ručne vyrobený z mahagónového dreva a kozej kože. Vrátane paličky na hranie. Má veľmi nízku hmotnosť a krásny zvuk v štýle domorodých Američanov. Koža s chlpmi je vybraná pre hlboké a výrazné basy - tradične sa tento typ šamanského bubna používal u pôvodných Indiánskych Američanov - aby vás zaviedli do hlbšej meditácie. Používa sa v muzikoterapii, pri rituáloch a obradoch a v hudobných skupinách žánru world music. Vzhľadom k ručnej výrobe je každý šamanský bubon originál - farebnosť kože, paličky môže byť iná ako na obrázku. Rozmery: 40 × 40 × 6,00 cm. Hmotnosť 0,8 kg

Kód: 4260596210832 Šamanské bubnyks
skladom

skladom

99,90 €

Popis produktu

Šamanský bubon ručne vyrobený z mahagónového dreva a kozej kože. Vrátane paličky na hranie. Má veľmi nízku hmotnosť a krásny zvuk v štýle domorodých Američanov. Koža s chlpmi je vybraná pre hlboké a výrazné basy - tradične sa tento typ šamanského bubna používal u pôvodných Indiánskych Američanov - aby vás zaviedli do hlbšej meditácie.

Používa sa v muzikoterapii, pri rituáloch a obradoch a v hudobných skupinách žánru world music.

Vzhľadom k ručnej výrobe je každý šamanský bubon originál - farebnosť kože, paličky môže byť iná ako na obrázku.

Rozmery: 40 × 40 × 6,00 cm. Hmotnosť 0,8 kgVýrobca
Authentic
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.