Šamanský bubon kruhový 50cm - kozia koža

Šamanský bubon ručne vyrobený z mahagónového dreva a kozej kože. Vrátane paličky na hranie. Má veľmi nízku hmotnosť a krásny zvuk v štýle domorodých Američanov.  Koža je oholená  - tradične sa tento typ šamanského bubna používal u pôvodných Indiánskych Američanov -  aby vás zaviedli do hlbšej meditácie. Používa sa v muzikoterapii, pri rituáloch a obradoch a v hudobných skupinách žánru world music. Vzhľadom k ručnej výrobe je každý šamanský bubon originál - farebnosť kože, paličky môže byť iná ako na obrázku. Rozmery: 50 × 50 × 6,00 cm. Hmotnosť 1,1 kg svetbubnov.sk · Šamanský bubon kruhový 50cm - kozia koža

Kód: 4260118580832 Šamanské bubnyks
skladom

skladom

121,00 €

Popis produktu

Šamanský bubon ručne vyrobený z mahagónového dreva a kozej kože. Vrátane paličky na hranie. Má veľmi nízku hmotnosť a krásny zvuk v štýle domorodých Američanov.  Koža je oholená  - tradične sa tento typ šamanského bubna používal u pôvodných Indiánskych Američanov -  aby vás zaviedli do hlbšej meditácie.

Používa sa v muzikoterapii, pri rituáloch a obradoch a v hudobných skupinách žánru world music.

Vzhľadom k ručnej výrobe je každý šamanský bubon originál - farebnosť kože, paličky môže byť iná ako na obrázku.

Rozmery: 50 × 50 × 6,00 cm. Hmotnosť 1,1 kg


Krajina pôvodu

Bali.Výrobca
Authentic
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.