Šamanský bubon Masívny Jaseň 46cm - Kozia koža - s kameňom- Petrovič Drums

Profesionálny, duchovne silný šamanský bubon Petrovič Drums s ruženínom. Ručne vyrobený na Slovensku Jánom Petrovičom z Malých Levár. Vyrobený z masívneho  dreva z  jaseňa a z kvalitnej africkej kozej kožy. Má výrazne lepšie vlastnosti a výrazne silnejší zvuk ako lacné  šamanské bubny vyrobené z preglejky a z lacných koží. Vďaka spôsobu výroby a použitým materiálom jeho ladenie a tvar drží dlhšie aj vo vlhšom prostredí.   Kože na šamanské bubny Petrovič Drums sú precízne vyberané priamo v západnej Afrike a majú vysokokvalitné membrány. Životnosť  Šamanského bubnu  je tak  výrazne dlhšia ako u lacnejších Šamanských bubnov. Výrobca - Ján Petrovič sa pri výrobe tohto bubna neponáhľa:)  Intuitívne a precízne  vyberá kožu, drevo a kameň, tak aby táto kombinácia bola najlepšie možná.  Pri výrobe ďakuje Matke Zemi za drevo a kožu zvieraťa a medituje. Zvuk tohto bubna tak nesie pozitívne vibrácie vesmíru a hra na tento bubon čistí priestory a ľudí.  Ján Petrovič Vám vie šamanský bubon vyrobiť aj na zákazku (Osobný šamanský bubon)- viete si vybrať aj iný druh kameňa, ktorý Vám osadí do bubna. Viete si vybrať aj konkrétnu kožu a z ktorej bubon vyrobí. Ruženín je kameň, ktorý sa prihovára k našej duši a k srdcu . Prehlbuje sebavedomie, sebalásku, podporuje dobré vzťahy v rodine a medzi kamarátmi. Zbystruje zmysly, zlepšuje intuíciu a všeobecne vnímanie sveta.Pomáha nám nájsť poslanie, pre ktoré sme boli stvorení. Ruženín nás tiež chráni pred zlými myšlienkami , závisťou a zlobou a vo vnútri skrýva vibrácie, ktoré vo svojom nositeľovi prebúdzajú vášeň, nežnosť a hlboké city.Zelený nefrit je kameň, ktorý má mimoriadne vlastnosti. Pomáha zbaviť sa negatívnych myšlienok a podráždenosti. Zelený nefrit Vám dodá pocit ochrany pred nepriaznivými okolnosťami a posilní vašu životnú silu.Ďalšie možné kamene: Jaspis, Horský kryštál... Parametre bubna: Drevo: Masívny Jaseň Výška dreveného rámu: 7,77 cm Hrúbka dreveného rámu: 1cm Priemer: 46cm Hmotnosť: 1,77 Kg

Kód: 8586021853112 Šamanské bubnyks
skladom

skladom

255,00 €

Popis produktu

Profesionálny, duchovne silný šamanský bubon Petrovič Drums s ruženínom. Ručne vyrobený na Slovensku Jánom Petrovičom z Malých Levár.

Vyrobený z masívneho  dreva z  jaseňa a z kvalitnej africkej kozej kožy.

Má výrazne lepšie vlastnosti a výrazne silnejší zvuk ako lacné  šamanské bubny vyrobené z preglejky a z lacných koží.

Vďaka spôsobu výroby a použitým materiálom jeho ladenie a tvar drží dlhšie aj vo vlhšom prostredí.  


Kože na šamanské bubny Petrovič Drums sú precízne vyberané priamo v západnej Afrike a majú vysokokvalitné membrány.

Životnosť  Šamanského bubnu  je tak  výrazne dlhšia ako u lacnejších Šamanských bubnov.


Výrobca - Ján Petrovič sa pri výrobe tohto bubna neponáhľa:)  Intuitívne a precízne  vyberá kožu, drevo a kameň, tak aby táto kombinácia bola najlepšie možná.  Pri výrobe ďakuje Matke Zemi za drevo a kožu zvieraťa a medituje.

Zvuk tohto bubna tak nesie pozitívne vibrácie vesmíru a hra na tento bubon čistí priestory a ľudí. 


Ján Petrovič Vám vie šamanský bubon vyrobiť aj na zákazku (Osobný šamanský bubon)- viete si vybrať aj iný druh kameňa, ktorý Vám osadí do bubna. Viete si vybrať aj konkrétnu kožu a z ktorej bubon vyrobí.


Ruženín je kameň, ktorý sa prihovára k našej duši a k srdcu . Prehlbuje sebavedomie, sebalásku, podporuje dobré vzťahy v rodine a medzi kamarátmi. Zbystruje zmysly, zlepšuje intuíciu a všeobecne vnímanie sveta.

Pomáha nám nájsť poslanie, pre ktoré sme boli stvorení. Ruženín nás tiež chráni pred zlými myšlienkami , závisťou a zlobou a vo vnútri skrýva vibrácie, ktoré vo svojom nositeľovi prebúdzajú vášeň, nežnosť a hlboké city.

Zelený nefrit je kameň, ktorý má mimoriadne vlastnosti. Pomáha zbaviť sa negatívnych myšlienok a podráždenosti. Zelený nefrit Vám dodá pocit ochrany pred nepriaznivými okolnosťami a posilní vašu životnú silu.

Ďalšie možné kamene: Jaspis, Horský kryštál...


Parametre bubna:

Drevo: Masívny Jaseň

Výška dreveného rámu: 7,77 cm

Hrúbka dreveného rámu: 1cm

Priemer: 46cm

Hmotnosť: 1,77 KgSpôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Odporúča: 100% zákazníkov
Hodnotenie: 100%
Overený zákazník
22.02.2024
Nádherný zvuk, krásny bubon.
odporúča
Overený zákazník
22.02.2024
Nádherný zvuk, krásny bubon.
odporúča

Odporúčané produkty