Vrecko na bylinky a huby 3ks 29x18cm s krajkou

Vymeňte stovky igelitových sáčkov za  ľanové vrecká. Zdravý obal na Vaše  bylinky, sušené huby, mak, strukoviny alebo levanduľu.  Do kredencu, pod vankúš, či na pečenie.Rozmer: 29 x 18 cm. V balení sú 3 ks.Vrecko môžete využiť na rôzne ďalšie účely:  na mak, fazuľu, hrach a iné strukoviny. Materiál: 100% ľan Môžete ich využívať opakovane, vydržia roky. Všetky použité materiály sú netoxické a ľahko rozložiteľné v prírode (keď rozstriháte ľanovú látku na menšie kúsky, na dobrom kompostovisku sa rozloží do 30 dní), čo znamená, že má minimálny dopad na životné prostredie.Ošetrenie: Doporučujeme prať ručne, žehliť z rubu ešte vlhké.  Ľan na výrobu perieme výlučne v pracích prostriedkoch priateľských k prírode.

Kód: 032182 Ľanové vrecká na chliebks
skladom

skladom

16,90 €

Popis produktu

Vymeňte stovky igelitových sáčkov za  ľanové vrecká. Zdravý obal na Vaše  bylinky, sušené huby, mak, strukoviny alebo levanduľu.  Do kredencu, pod vankúš, či na pečenie.

Rozmer: 29 x 18 cm. V balení sú 3 ks.

Vrecko môžete využiť na rôzne ďalšie účely:  na mak, fazuľu, hrach a iné strukoviny.

Materiál: 100% ľan

Môžete ich využívať opakovane, vydržia roky. Všetky použité materiály sú netoxické a ľahko rozložiteľné v prírode (keď rozstriháte ľanovú látku na menšie kúsky, na dobrom kompostovisku sa rozloží do 30 dní), čo znamená, že má minimálny dopad na životné prostredie.

Ošetrenie:
Doporučujeme prať ručne, žehliť z rubu ešte vlhké.  Ľan na výrobu perieme výlučne v pracích prostriedkoch priateľských k prírode.


Krajina pôvodu

Slovensko.Výrobca
Esencie života
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.