Masážny olej s ľubovníkovým olejom chladivý 500 ml

Kód: 8586021851507 Masážne oleje

  • 13,60 €ks
skladom

Popis produktu

Prírodný chladivý masážny olej s ľubovníkovým olejom je navrhnutý tak, aby po cvičení, tréningu alebo celodennej námahe pomohol zotaviť Vaše svaly a kĺby. Preniká hlboko do svalov, pričom pôsobí chladivo, utišujúco a Vaše svaly jemne uvoľňuje. Základom masážneho oleja je organický BIO panenský slnečnicový olej a extrakt z ľubovníka bodkovaného. Toto spojenie má veľký obsah vitamínu E, vďaka čomu pomáha upokojiť kožné zápaly, zmierniť bolesti nervov a napomáha hojeniu rán. 

Náš chladivý masážny olej nielen upokojuje boľavé svaly, šľachy a kĺby, ale aj zmierňuje opuch, tonizuje pokožku a obnovuje lokálnu krvnú cirkuláciu, podporuje hojenie tkanív a zmierňuje začervenanie pokožky. 

Ľubovník bodkovaný zvyšuje fotosenzibilitu, preto sa pri používaní ľubovníka nevystavujte priamemu slnku!

Skladujte na suchom a tmavom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame skladovať pri teplotách do 22 °C.


Spôsob použitiaZloženie

Organický (BIO) slnečnicový olej, Extrakt z ľubovníka bodkovaného, Mentha Piperita Oil, Gaultheria Procumbens Leaf Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Thymus Vulgaris Leaf Oil.


Krajina pôvodu

Slovensko.Výrobca
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.
INGREDIENTS

Helianthus Annuus Seed Oil, Hypericum Perforatum Extract, Mentha Piperita Oil, Gaultheria Procumbens Leaf Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Thymus Vulgaris Leaf Oil.


Spôsob použitia


Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Limonene
Limonén patrí do rodiny monoterpénových karbidov a je to molekula s vôňou citróna a pomaranča. Limonén je prirodzenou súčasťou niektorých rastlín, stromov, ovocia a zeleniny (najmä citrusových plodov).
Linalool
Linalool je molekula, ktorá je prirodzene prítomná takmer vo všetkých éterických olejoch, v menšej či väčšej koncetrácii. Je to bezfarebná zlúčenina, so sviežou sladkou kvetinovou vôňou.
Používaním stránok www.tuliatuli.sk/ súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.