Detská olejová emulzia na kúpanie

Kód: 8586021850708

Objem 250 ml


nedostupné

13,93 €

Popis produktu

Matej Bublinka - Detská olejová emulzia na kúpanie. Je vhodná pre kúpanie novorodencov, dojčiat a malých detí. Je antialergická, neobsahuje žiadne sulfáty ani parabény.

1/4 obsahu emulzie pozostáva z kvalitného panenského BIO jojobového oleja a zvyšné 3/4 tvorí sprchový gél Ťuli a Ťuli- lesná jahoda, ktorý je tvorený organickými rastlinnými olejmi, z jemných prírodných povrchovo aktívnych látok a zo zložiek zjemňujúcich pokožku. Povrchovo aktívne látky sú rastlinného pôvodu a vytvárajú bohatú a jemnú penu.

Jojobový olej výborne zvlhčuje detskú pokožku, upokojuje svrbenie a začervenanie. Pokožkou je rýchlo absorbovateľný, prirodzene ju čistí, vyživuje a regeneruje. Obsahuje množstvo minerálov a živín ako provitamín A, vitamín E a B.

Balené v skle s rozprašovačom.

Matej Bublinka - Detská olejová emulzia na kúpanie je certifikovaná pre použitie pre deti od narodenia nezávislým skúšobným laboratóriom Eurofins EVIC France v Bordeaux.


Skladujte na suchom a tmavom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame skladovať pri teplotách do 22 °C.


Spôsob použitia

Pred použitím pretrepte, aby sa jojobový olej rovnomerne premiešal v celom objeme emulzie. Nastriekajte malé množstvo do kúpeľa a rozmiešajte.


Zloženie

Voda, Organický (BIO) panenský jojobový olej, Kokoát draselný, Oleát draselný, Organický glycerín rastlinného pôvodu, Laurylbetaín, Prírodný extrakt z lesnej jahody, Benzylalkohol, Draselné soli mastných kyselín palmojadrového oleja, Kyselina palmového jadra, Decylglukozid, Citrát draselný.


Krajina pôvodu

Slovensko.Výrobca
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.
INGREDIENTS

Water, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Potassium Cocoate, Potassium Oleate, Glycerin, Lauryl betaine, Aroma, Benzyl Alcohol, Potassium Palm Kernelate, Palm Kernel Acid, Decyl Glucoside, Potassium Citrate.


Spôsob použitia

Pred použitím pretrepte, aby sa jojobový olej rovnomerne premiešal v celom objeme emulzie. Nastriekajte malé množstvo do kúpeľa a rozmiešajte.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Benzyl alkohol
Benzyl alkohol je čistý bezfarebný organický alkohol, ktorý má výborné konzervačné, antimikrobiálne a antibakteriálne vlastnosti. Prirodzene sa vyskytuje vo viacerých esenciálnych olejoch.
Odporúča: 83% zákazníkov
Hodnotenie: 100%
Overený zákazník
09.11.2019
Olejova emulzia ma krasnu vonu a skvelu konzistenciu, staci male mnozstvo a babatko je spokojne s nevysusenou vonavou pokozkou :)
odporúča
Overený zákazník
06.03.2020
Táto emulzia na kúpanie je naozaj výborná. Dieťa má po kúpaní jemne mastnú pokožku.
odporúča
Overený zákazník
28.07.2020
Jeden z top produktov z prírodnej kozmetiky pre deti. Inú kozmetiku na kúpanie pre syna nepoužívam. Pekne vonia, nemusíme používať už žiadne oleje/krémy po kúpaní ani dokonca teraz v lete.
Vôňa Veľkosť balenia Dlho vydrží Bez chémie Super pokožka po okupani
odporúča
Overený zákazník
21.11.2020
Zanechá jemný film na pokožke Nemasti vaňu Pokožku zanechá jemnu Ako všetky výrobky od tuli&tuli ma tiez vysoko návykovú vôňu
odporúča
Overený zákazník
22.07.2021
deťom sa zlepšili kožné problémy
odporúča
Overený zákazník
22.06.2022
neodporúča

Zákazníci sa tiež zaujímali o produkty