Prírodná telová a pleťová kozmetika


Náš organizmus denne vystavujeme živlom, ktoré namáhajú pokožku. Slnko, vietor, voda, make-up, to všetko neustále pôsobí na telo a výsledkom môže byť suchá, popraskaná, či inak zaťažená pokožka.

My v Ťuli A Ťuli milujeme zdravú a hebkú pokožku, a práve preto sme na ňu mysleli aj pri vývoji produktov. Naša prírodná pleťová kozmetika záhŕňa pleťové krémy, pleťové vody, liečivé oleje a pílingy. V prírodnej telovej kozmetike objavíte kvalitu a krásnu vôňu našich telový masiel, telových mliek na celé telo a iných produktov vyrobených iba z tých najkvalitnejších prírodných ingrediencií v organickej BIO kvalite.


Prírodné pleťové krémy, ktoré nájdete v našom sortimente, sú doslova preplnené výživnými látkami. Obsahujú zložky, ako napríklad organický avokádový a olivový olej, ružovú vodu, ktorá dokonale dezinfikuje a čistí pleť, organické bambucké maslo, či organický kokosový olej. A samozrejme, že u nás nájdete aj odličovaciu emulziu, vyrobenú zo samých prírodných dobrôt pre pokožku.

Ale to, čo by ste tam hľadali márne, sú syntetické konzervanty, ktoré sme nahradili tými organickými. Vďaka tomu si teraz môžete vybrať z ponuky zvláčňujúcich prírodných pleťových krémov, obohatených o starostlivo vybrané vône prírodných silíc, ktoré pohladia Vaše zmysly a zapôsobia na Vaše bunky svojou ozdravujúcou aromatickou silicou.

Okrem toho máme zaujímavý výber prírodných telových masiel a pílingov, ktoré vďaka jednoduchým receptúram patria medzi najčistejšie alternatívy k pleťovým krémom.  Nachádzajú sa tu mandľové maslo, telové maslo kakao - kokos s kakaovým maslom a kokosovým olejom, prírodný telový píling s argánovým olejom a soľou z mŕtveho mora, a ďalej prírodný telový píling malina s kokosovým olejom, malinovými jadierkami, epsomskou soľou a soľou z mŕtveho mora. 

Prírodné sprchové gély v našej ponuke takisto predstavujú prírodou nasiaknuté produkty, ktoré príjemným spôsobom odstránia nečistoty, bohato vyživia Vašu pokožku o vitamíny a dodajú jej pocit sviežosti.