Prírodný gél na holenie - chladivý

Prírodný gél na holenie pre mužov, s chladivým účinkom. Je zložený iba zo 100% prírodných zložiek, bez alkoholu, parabénov, síranov a akýchkoľvek chemikálií. Ponúka dokonalé oholenie pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti. Gél vytvára na Vašej pokožke prirodzenú ochrannú bariéru, upokojuje podráždenie, pokožku hydratuje a zjemňuje, čím umožňuje hladké a presné kĺzanie žiletky alebo britvy. Pomáha chrániť Vašu pokožku pred popáleninami, škrabancami a zarastenými chĺpkami. Chladivý pocit na pokožke dodávajú 100% esenciálne oleje mäta pieporná, gáfor a eukalyptus. Zároveň dodávajú tomuto gélu na holenie krásnu sviežu vôňu. Rovnako majú tieto esenciálne oleje antiseptické a protizápalové vlastnosti, Vašu pokožku upokojujú a regenerujú.Skladujte na suchom a tmavom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame skladovať pri teplotách do 22 °C.

Kód: 8586021850760 Pre mužov

Objem: 200 ml


ks
nedostupné

nedostupné

17,08 €

Popis produktu

Prírodný gél na holenie pre mužov, s chladivým účinkom. Je zložený iba zo 100% prírodných zložiek, bez alkoholu, parabénov, síranov a akýchkoľvek chemikálií. Ponúka dokonalé oholenie pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti. Gél vytvára na Vašej pokožke prirodzenú ochrannú bariéru, upokojuje podráždenie, pokožku hydratuje a zjemňuje, čím umožňuje hladké a presné kĺzanie žiletky alebo britvy. Pomáha chrániť Vašu pokožku pred popáleninami, škrabancami a zarastenými chĺpkami.

Chladivý pocit na pokožke dodávajú 100% esenciálne oleje mäta pieporná, gáfor a eukalyptus. Zároveň dodávajú tomuto gélu na holenie krásnu sviežu vôňu. Rovnako majú tieto esenciálne oleje antiseptické a protizápalové vlastnosti, Vašu pokožku upokojujú a regenerujú.

Skladujte na suchom a tmavom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame skladovať pri teplotách do 22 °C.


Zloženie

Voda, Organický (BIO) panenský kokosový olej lisovaný za studena, Koko glukozid, 100% prírodná antimikrobiálna látka Leucidal, Organický glycerín rastlinného pôvodu, Panthenol, Prírodný vitamín E, Prírodný emulgátor xantánová guma (získaná kvasením cukru), 100% prírodný esenciálny olej gáfor, 100% prírodný esenciálny olej eukalyptus, 100% prírodná silice mäta pieporná.


Krajina pôvodu

Slovensko.Výrobca
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.
INGREDIENTS

Water, Cocos Nucifera Oil, Coco Glucoside, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Glycerin, Panthenol/D-Panthenol, Tocopherol, Xanthan Gum, Cinnamomum Camphora Bark Oil (Limonene, Linalool), Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mentha Piperita Oil (Limonene, Linalool).


Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Limonene
Limonén patrí do rodiny monoterpénových karbidov a je to molekula s vôňou citróna a pomaranča. Limonén je prirodzenou súčasťou niektorých rastlín, stromov, ovocia a zeleniny (najmä citrusových plodov).
Linalool
Linalool je molekula, ktorá je prirodzene prítomná takmer vo všetkých éterických olejoch, v menšej či väčšej koncetrácii. Je to bezfarebná zlúčenina, so sviežou sladkou kvetinovou vôňou.