Panthenol

Tiež nazývaný Provitamín B5 alebo Dexpanthenol, je biologickým prekurzorom vitamínu B5 (kyselina D-pantothenová). Po absorbcii pokožkou sa Provitamín B5 metabolicky premieňa na vitamín B5, ktorý má prirodzené hydratačné, upokojujúce, hojivé a regeneračné vlastnosti. Udržiava pokožku jemnú, hladkú a zdravú.
Provitamín B5 je vhodný pre všetky typy pleti. Je známy mnohými svojimi prospešnými vlastnosťami pri starostlivosti o pleť::

Hydratácia - Provitamín B5 je známy pre svoje zvhlčovacie vlastnosti. Zvlhčovadlá sú látky, ktoré zachovávajú vlhkosť. Provitamín B5 chráni kožnú bariéru a pomáha pokožke udržať si vlhkosť a chrániť ju pred podráždením. Použitím produktu s provitamínom B5 maximalizujete hydratáciu Vašej pokožky a zlepšujete jej jemnosť a pružnosť.
Liečivé a ochranné vlastnosti - Provitamín B5 slúži tiež ako prírodný liečiteľ a ochranca pokožky. Výrobky pre starostlivosti o telo, vlasy a pleť obsahujúce Provitamin B5 pomáhajú zmierňovať príznaky podráždenej kože, ako je svrbenie, bolesť a nežiadúce zmeny farby. Provitamín B5 rovnako urýchľuje proces hojenia zranenej, nedávno tetovanej alebo poškodenej pokožky.
Regenerácia - Provitamín B5 tiež pomáha regenerovať pokožku počas noc. Pomáha udržiavať pokožku a iné orgány zdravé, rovnako aj pomáha Vašemu telu metabolizovať tuky, bielkoviny a sacharidy, čo vedie k celkovo zdravším bunkám a orgánom.
Anti-aging - Zmäkčujúce vlastnosti Provitamínu B5 tiež pomáhajú zmierniť výskyt jemných čiar a vrások na pokožke.

Používaním stránok www.tuliatuli.sk/ súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.