Prírodný gél na holenie - upokojujúci

Kód: 8586021850777

Objem: 200 ml


Predaj ukončený

Popis produktu

Prírodný gél na holenie pre mužov zložený zo 100% prírodných zložiek, bez alkoholu, parabénov, síranov a akýchkoľvek chemikálií. Ponúka dokonalé oholenie pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti. Gél vytvára na Vašej pokožke prirodzenú ochrannú bariéru, upokojuje podráždenie, pokožku hydratuje a zjemňuje, čím umožňuje hladké a presné kĺzanie žiletky alebo britvy. Pomáha chrániť Vašu pokožku pred popáleninami, škrabancami a zarastenými chĺpkami.
Esenciálne oleje santalové drevo a šalvia dodávajú tomuto gélu na holenie luxusnú mužskú drevitú vôňu. Zároveň majú antiseptické a protizápalové vlastnosti, Vašu pokožku upokojujú a regenerujú.


Skladujte na suchom a tmavom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame skladovať pri teplotách do 22 °C.


Zloženie

Voda, Organický (BIO) panenský kokosový olej lisovaný za studena, Panthenol, Organický glycerín rastlinného pôvodu, Aloe Vera, Prírodný vitamín E, 100% prírodná antimikrobiálna látka Leucidal, Prírodný emulgátor xantánová guma (získaná kvasením cukru), 100 % esenciálny olej Santalové drevo, 100% esenciálny olej Šalvia muškátová.


Krajina pôvodu

Slovensko.
Výrobca
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.
INGREDIENTS

Water, Cocos Nucifera Oil, Panthenol/D-Panthenol, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Tocopherol, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Xanthan Gum, Santalum Album Wood Oil, Salvia Sclarea Oil.


Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Limonene
Limonén patrí do rodiny monoterpénových karbidov a je to molekula s vôňou citróna a pomaranča. Limonén je prirodzenou súčasťou niektorých rastlín, stromov, ovocia a zeleniny (najmä citrusových plodov).
Linalool
Linalool je molekula, ktorá je prirodzene prítomná takmer vo všetkých éterických olejoch, v menšej či väčšej koncetrácii. Je to bezfarebná zlúčenina, so sviežou sladkou kvetinovou vôňou.